حاجز

وَجَادِلْهُمْ بِالَّتِی هِیَ أَحْسَنُ إِنَّ رَبَّکَ هُوَ أَعْلَمُ بِمَنْ ضَلَّ عَنْ سَبِیلِهِ وَهُوَ أَعْلَمُ بِالْمُهْتَدِینَ_سوره نحل ایه 125

حاجز

وَجَادِلْهُمْ بِالَّتِی هِیَ أَحْسَنُ إِنَّ رَبَّکَ هُوَ أَعْلَمُ بِمَنْ ضَلَّ عَنْ سَبِیلِهِ وَهُوَ أَعْلَمُ بِالْمُهْتَدِینَ_سوره نحل ایه 125

حاجز

حاجز در عربی یعنی سنگر....
شاید اینجا یکی از سنگر های ما در برابر هجوم های صدگانه دشمن باشد.... سلاح ما امر قران که می گوید "وَجَادِلْهُمْ بِالَّتِی هِیَ أَحْسَنُ"
یاحق...

۲ مطلب در تیر ۱۳۹۵ ثبت شده است

چهارشنبه, ۲۳ تیر ۱۳۹۵، ۰۱:۲۰ ب.ظ

موضوع انشا : جشن تولد برجام


جشن تولد برجام

من خیلی تولد رفتن را دوست دارم. دیروز پریروز ها عمه مان که خیلی آدم سیاسیی است در یکی از این نرم افزارهای فضای مجازی مجاز مرا در گروهی اضافه کرد.

گروه اسمش بود تولد برجام ! اسم بچه شان برجام بود ! برای آن جشن تولد گرفته بودند. خیلی خوشحال بودند و هی استیکر و یا به قول دایی مان که ادبیات خوانده چسبانک می فرستادند.

نفهمیدم عمه مان با برجام کوچولو چه نسبتی داشت اما او به جای استیکر یا همان چسبانک هی گیف های خوشحال کننده می فرستاد. دایی مان هنوز برای گیف معادلی پیدا نکرده است.

نتواستم پدر مادر برجام را پیدا کنم تا تبریک بگویم. از بقیه خواستم که یک عکسی فیلمی چیزی از برجام برایم بفرستند من هم ببینمش، هیچ کسی جوابم را نداد. اما حدس می زنم خیلی گوگولی باشد که اینها اینجور برایش ذوق می کنند.

یکی نوشت دعا کنید برجام های و دو و سه هم سالم به دنیا بیاین فکر کنم اینهایی که میگفت خواهر برادر های برجام کوچولو بودند .... بیچاره خانواده شان یکهو در عرض یک سال معلوم نبود چند بار بچه دار باید می شدند.

یکی نوشت بگذار این اولیشان از دستگاه بیرون بیاید بعد ... نمی دانم طفل معصوم چه جور به دنیا امده ... انقدر وضعیت بد بود که یک عکس هم ازش بهمان ندادند یک سالی زیر دستگاه بوده. خیلی دلم ناراحت شد برای برجام کوچولو.

برجام جان تولدت مبارک

پایان

 

 

 

۲ نظر موافقین ۱ مخالفین ۰ ۲۳ تیر ۹۵ ، ۱۳:۲۰
سبحان شهیدی
سه شنبه, ۲۲ تیر ۱۳۹۵، ۰۲:۵۱ ب.ظ

عاقبت این نهضت ضد امریکایی …

 

خبر سلب تابعیت از شیخ عیسی قاسم یکی از رهبران اصلی و سردمدار شیعه قیام و نهضت مردم بحرین بهانه ای شد تا به بررسی اجمالی این نهضت و اینده احتمالی آن بپردازیم .

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۲ تیر ۹۵ ، ۱۴:۵۱
سبحان شهیدی