حاجز

وَجَادِلْهُمْ بِالَّتِی هِیَ أَحْسَنُ إِنَّ رَبَّکَ هُوَ أَعْلَمُ بِمَنْ ضَلَّ عَنْ سَبِیلِهِ وَهُوَ أَعْلَمُ بِالْمُهْتَدِینَ_سوره نحل ایه 125

حاجز

وَجَادِلْهُمْ بِالَّتِی هِیَ أَحْسَنُ إِنَّ رَبَّکَ هُوَ أَعْلَمُ بِمَنْ ضَلَّ عَنْ سَبِیلِهِ وَهُوَ أَعْلَمُ بِالْمُهْتَدِینَ_سوره نحل ایه 125

حاجز

حاجز در عربی یعنی سنگر....
شاید اینجا یکی از سنگر های ما در برابر هجوم های صدگانه دشمن باشد.... سلاح ما امر قران که می گوید "وَجَادِلْهُمْ بِالَّتِی هِیَ أَحْسَنُ"
یاحق...

۵ مطلب در شهریور ۱۳۹۳ ثبت شده است

شنبه, ۱۵ شهریور ۱۳۹۳، ۰۸:۵۶ ب.ظ

غده سرطانی (تبار شناسی خوارج در قرن 21)


"سَرَطان یا چَنگار تقسیم نامتقارن سلول‌های بدن. سلول‌های سرطانی از سازوکارهای عادی تقسیم و رشد سلول‌ها جدا می‌افتند. علت دقیق این پدیده نامشخص است ولی احتمال دارد عواملژنتیکی یا مواردی که موجب اختلال در فعالیت سلول‌ها می‌شوند در هسته سلول اشکال وارد کنند."

آری خاورمیانه دچار بیماری است ، وجود غده هایی سرطانی که هریک به نوبه خود خطرناک هستند و در حال رشد هستند و همچون زالو بی رحمانه در حال مکیدن خون مردم هستند اینبار با زالوهایی رو به رو هستیم که علاوه بر خون ، طلا و نفت هم می مکند.هربار که زالویی می افتد می بینمیم دستی شیطانی زالوی دیگری را پرورش داده و به جان منطقه می اندازد اما به چه منظور ؟ به منظور تمام شدن خون مردم و سرمایه های طبیعی و زمینی آنها .

اما خوب است کمی بیشتر دقت کنیم و ببینیم که محل پرورش این فرزندان نامشروع خون خوار در کجا قرار دارد؟ این زالو ها را چه کسی کشت میدهد و به جان مردم منطقه می اندازد؟ ریشه سرطان و این غدد سرطانی کدام عضو از این جهان بزرگ است؟ آری در این مجال سعی داریم تا به تبار شناسی خوارج بپردازیم اما خوارجی که در قرن بیست و یک روحشان همان روح است  اما خوارج این قرن قلاده هایشان در دستان سیاه معاویه های زمانه است و همه دست به دست هم داده اند برای وارونه نشان دادن اسلام.

۱ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۱۵ شهریور ۹۳ ، ۲۰:۵۶
سبحان شهیدی
شنبه, ۸ شهریور ۱۳۹۳، ۰۲:۲۳ ب.ظ

طرح_امام روح الله/

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۰۸ شهریور ۹۳ ، ۱۴:۲۳
سبحان شهیدی
جمعه, ۷ شهریور ۱۳۹۳، ۰۷:۵۳ ب.ظ

حسینی بودن از صفات بارز امام مابود...

17 دی 1356 کسی فکرش را نمی کرد چه پیامدهایی خواهد داشت این خوش رقصی عوامل دربار .همان روز که مقاله ای در متروزنامه اطلاعات به قلم یکی از نوکرهای دربار امریکایی با نام مستعار احمد رشیدی مطلق  به چاپ رسد ، همان روز که وی با گستاخی تمام امام عزیزمان را عامل مستقیم شوروی و انگلستان دانست ، مقاله ای بی اساس و بی پایه به نام ایران و استعمار سرخ و سیاه ، مقاله ای بی پایه که به دستور شخص شاه به منظور تخریب چهره امام و و سلب اعتماد مردم از امام نگاشته شد. اما نتیجه اش؟ آیا امام از یادها رفت ؟ یا نکند انقلاب اسلامی پیروز نشد ؟ چه شد ایا مردم به این خوش رقصی اعتماد کرده و دست از آرمان خود برداشتند ؟ و یاامام ما  به ایران نیامد و شاه که برای تغییر آب و هوا از ایران رفته بود به ایران بازگشت؟اما نه این ها توهم های خیال شماست چراکه مردم ما با چشمانشان مصداق عینی آیه شریفه " جاء الحق و زهق الباطل .." را دیدند . آری به کوری چشمانتان حقانیت از صفات بارز امام ما بود.

آری ایران به مدد مقلب القلوب مقلب گشت و منور گشت به نور و کردار اسلامی ، به کوری چشمانتان تکیه کردن به خدا از صفات بارزامام و مردم ما بود.

بعد از آن بارها و بارها سعی در تخریب چهره انقلاب و امام ما داشتید اما نتوانستید ، خودتان اذعان کنید که از ابتدای انقلاب تا به حال چندبار بر علیه ملت ما و انقلاب ما اتاق عملیات تشکیل داده اید ، اما چه کنیم که بخت با شما کوردلان یار نبود چرا که با خدا بودن از صفات بارز امام ما و مردم ما بود .

8 سال ، ببخشید گویا خطایی رخ داد ، 10 سال؛ ماجرای منافقین را فراموش کرده بودم . آری 10 سال تمام سعی در نابودی انقلاب ما با قوای نظامی دست نشانده خود داشتید اما چه شد؟ هیچ ، امام ما و مردم ما در سخت ترین شرایط شعب ابی طالب را به بدر و حنین تبدیل ساختند و در برابر شما ایستادند. معمولا در این مواقع رهبران بزدل به لانه-روباه های زیر زمینی خود پناه میبرند اما خمینی کبیر در جماران ماند و با مردمش در برابر دشمن ایستادند. آری به کور چشمتان ایستادگی ،مقاومت و شجاعت ، بر عکس سران بزدل شما  از صفات بارز امام ما بود.

در بالا از منافقین نام بردم و یاد ماجرای پاوه افتادم ، همان ماجرایی که به قول چمران ها از لابه لای آن بوی اسرائیل به مشام می رسید ، اری همان ماجرایی که پاوه سقوط کرده را در عرض 24 ساعت با یک پیام آزاد کرد چرا که امام جانمان گفته بود اگر پاوه را پس نگیرید اقدام انقلابی خواهم کرد ، همه این را خوب می دانستند که انقلابی بودن از صفات بارز امام بود و اگر حرفی را بزند عمل خواهد کرد . بازهم به کوری چشمتان پاوه را پس گرفتیم ، نقل ماجرای خرمشهر و حصر آبادان هم حواله تان می کنیم ، چراکه تا بخواهید چگونگی حل بحران کردستان را که به قول فیدل کاسترو : حل بحران کردستان مهم تر از چگونگی انقلابتان است ..."هضم کنید بسی پیر گشته اید و خانه خراب.

بعد از امام جان هم خیلی سعی کردید خلف صالحش را زمین گیر کنید اما چه کنیم که با یک دست مچ های تک تکتان را در پنجه حیدری اش خورد کرد.  تا به حال به دلیل شکستهایتان در بعد از امام فکر کرده اید ؟می دانید چرا؟ چون امام ما خوب می دانست چگونه شاگردانش را تربیت کند ، به کوری چشمتان استاد خوب بودن از صفات بارز امام ما بود.

و امروز هم می بینیم که عده ای را فرستادید تا مثلا امام ما را به سخره بگیرند و شاید مردم، امام جان را از یاد ببرند اما این را بدانید این افراد برای شما به مثابه بوزینه های کاخ یزید هستند که فقط یزید را دلشاد می کنند مگرنه امام ما در قلب های مردم مانده است ، اینان دلقک هایی هستند که با حلقه بازی های خود فقط و فقط دل های شما را شاد می کنند ، بوی بد دهان این مسخ شدگان فقط و فقط به مشام شما خوک صفتان خوش خواهد آمد چرا که خاک انداز رفیق خود را به خوبی میابد .  

واین را بدانید مردم ما ذره ای از ارمان خود عقب نخواهند کشید چرا که مشامشان به رایحه حسین بن علی عادت کرده آخر می دانید چرا ؟ چونکه حسینی بودن از صفات بارز امام ما بود.

تمام.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۰۷ شهریور ۹۳ ، ۱۹:۵۳
سبحان شهیدی
پنجشنبه, ۶ شهریور ۱۳۹۳، ۱۰:۱۷ ق.ظ

حکایت باقی...انقلاب اسلامی پیروز شد، خبری کوتاه اما با دامنه ای بسیار وسیع ، دقیقاً در همان روزها که رژیم پهلوی در حال برنامه ریزی  برای کودتای نظامی بود و همان روزها که نخست وزیر بی اختیار فریاد "من مرغ طوفانم" سر می داد، آری انقلاب اسلامی پیروز شد هر چند خیلی ها باور نداشتند و امیدی نداشتند .آن روزها که عده ای سعی داشتند امام را متقاعد به ایجاد دولت آشتی ملی کنند انقلاب اسلامی پیروز شد و به عقیده امام هر چه شد کار خدا و اسلام بود چرا که مردم حکومت اسلام را می خواستند.

اما از اول انقلاب تا به حال دولت های متفاوتی رفته اند و آمده اند و هر یک عملکرد و گرایش فکری متفاوتی داشته اند و اما در این مجال محدود قصد داریم با توجه به هفته دولت نگاهی گذرا به دولت های روی کار آمده از اول انقلاب تاکنون داشته باشیم و تا حدی با عملکرد و گفتمان های مختلف آنان آشنا شویم.

۲ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۰۶ شهریور ۹۳ ، ۱۰:۱۷
سبحان شهیدی
يكشنبه, ۲ شهریور ۱۳۹۳، ۰۳:۴۶ ب.ظ

سیستم آموزشی مشکل داره (دلنوشت)


این جمله رو احتمالا زیاد شنیدید سیستم آموزشی کشور مشکل داره...

بعضی وقتا این جمله تکراری اعصابمو بهم میریخت ولی الان که بهش فکر میکنم میبینم اتفاقا جمله نغزیه چرا که واقعاً سیستم آموزشی کشور مشکل داره.....

اگه مشکل نداشت آدما تو جامعه امروز باید مثل دهقان فداکار میبودن باید مثل کبری خانم تصمیم های خوب خوب سازنده میگرفتن باید مثل کوکب خانم زندگی میکردن ساده و بی ریا.... نه دو رو و دروغ گو مثل روباه ماجرای روباه و زاغ.... چه کنیم که همینم شد آدما بد بار اومدن خیلی بد. ... دیگ به افرادی مثل پتروس نمی گن فداکار بهش میگن پتروس بیکار.... خیلی بده....آره واقعا #سیستم_آموزشی_ایراد_داره_

 

 پ.ن1 اسمایلی #یاس_وصیتنامه_ آدما از هم که دور میشن...یه سلام سردم به زور میدن

 

پ.ن2 نشر با ذکر منبع بلامانع است....چون حرف دل خودمه

 

 پ.ن3 هیچ باید مثل همیشه چشممون رو ببندیم و فک کنیم اشتباهی بوده ایشالا.....مثل یارو که هی لگد میزد بعد میگف ببخشید آقا پام خورد

 

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۰۲ شهریور ۹۳ ، ۱۵:۴۶
سبحان شهیدی